O szkole
Plan zajęć
Rekrutacja
Dla maturzysty
Dla nauczyciela
Materiały dydaktyczne
Galeria
Kontakt






Sekretariat17.01.2017
Uprzejmie informujemy, że sekretariat w Bydgoszczy jest czynny we wtorki od 10:00 do 16:00.   Więcej..
Musisz uaktualnić Flash Playera


Szkoła jest w pełni zorientowana na potrzeby Słuchacza. Jesteśmy otwarci na Państwa opinie i sugestie. Z każdym kolejnym rokiem staramy się coraz lepiej wypełniać zadania związane nie tylko z nauką ale również dbamy o atmosferę. Rozumiemy, że osoby dorosłe mają wiele poważnych obowiązków. Staramy się jak możemy aby nauka była przyjemnością, a obowiązki szkolne możliwymi do pogodzenia z codziennym życiem.

Kształcimy w systemie zaocznym w soboty i niedziele. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie od rana do popołudnia. Szkoła zapewnia pomoce do nauki. 

Szkoła mieści się w ścisłym centrum w Bydgoskim Domu Technika NOT przy ul. Rumińskiego 6. Dzięki naszemu położeniu  zapewniamy Państwu znakomite możliwości dojazdu nie tylko z miasta ale i okolic! Zaledwie kilka minut zajmuje dojście do nas od strony Ronda Jagiellonów, Ronda Bernardyńskiego czy Dworca PKS, a przystanki busów są pod samą szkołą na Jagiellońskiej i Św. Floriana! Ponadto dla wygody naszych Słuchaczy dysponujemy bezpłatnym parkingiem (wjazd od ul. Jagiellońskiej lub Św. Floriana).


A po szkole... Można udać się na spacer nad malownicze zakątki Brdy i popłynąć tramwajem wodnym lub pójść na zakupy do jednej z pobliskich galerii handlowych... 

Zapraszamy!

Strona główna | Bydgoszcz | Dabrowa Chełmińska | Janikowo | Solec Kujawski | Występ | Żnin
Albert - licea dla dorosłych. Dla ludzi którzy chcą piąc się w góre.
Realizacja: Dpl Agency & Softnet
Linker SitemapTitle SiteMap Linker