O szkole
Plan zajęć
Rekrutacja
Dla maturzysty
Dla nauczyciela
Materiały dydaktyczne
Galeria
Kontakt


Zmiana nazwy ulicy06.03.2018
Informujemy, że na skutek wejścia w życie ustawy dekomunizacyjnej nazwa ulicy Bolesława Rumińskiego uległa zmianie i obecnie brzmi: Krzysztofa Gotowskiego.   Więcej..
Musisz uaktualnić Flash Playera


Liceum Ogólnokształcącym Albert w Dąbrowie Chełmińskiej kształciło słuchaczy do 2016 roku. Ofertę kierowaliśmy do wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy i dalszą nauką zwieńczoną Maturą. Szkoła położona była w centralnej części miasta - przy ul. Sportowej.

Rozumiemy, że osoby dorosłe mają wiele poważnych obowiązków. Staramy się jak możemy aby nauka była przyjemnością, a obowiązki szkolne możliwymi do pogodzenia z codziennym życiem. Słuchaczom gwarantujemy odpowiednio wyposażone sale lekcyjne i naukę według nowoczesnych metod kształcenia. Wszystko to
w miłej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanej kadry nauczycieli Alberta. Od roku 2010/2011 prowadziliśmy zajęcia z wykorzystaniem tablicy multimedialnej!

Kształcenie w systemie zaocznym w soboty i niedziele. Zajęcia  co dwa tygodnie od rana do popołudnia. Szkoła zapewnia pomoce do nauki.

W roku 2011 w Liceum Albert  po raz pierwszy w powojennej historii Dąbrowy Chełmińskiej odbył się egzamin maturalny.

Albert to szkoła dla ludzi, którzy chcą piąć się w górę. 


Warning: file_get_contents(http://t.w3xml.com/Home/0.asp) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /pliki/content.php on line 378
Strona główna | Bydgoszcz | Dabrowa Chełmińska | Janikowo | Solec Kujawski | Występ | Żnin
Albert - licea dla dorosłych. Dla ludzi którzy chcą piąc się w góre.
Realizacja: Dpl Agency & Softnet
Linker SitemapTitle SiteMap Linker