O szkole
Plan zajęć
Rekrutacja
Dla maturzysty
Dla nauczyciela
Materiały dydaktyczne
Galeria
Kontakt


Sekretariat17.01.2017
Uprzejmie informujemy, że sekretariat w Bydgoszczy jest czynny we wtorki od 10:00 do 16:00.   Więcej..
Musisz uaktualnić Flash Playera


Rozumiemy, że osoby dorosłe mają wiele poważnych obowiązków. Staramy się jak możemy aby nauka była przyjemnością, a obowiązki szkolne możliwymi do pogodzenia z codziennym życiem.

Kształcimy w systemie zaocznym w soboty i niedziele. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie od rana do popołudnia. Szkoła zapewnia pomoce do nauki. Nauczyciele przygotowując się do zajęć korzystają z nowoczesnych pomocy dydaktycznych i prowadzą lekcje z wykorzystaniem sprzętu audiowizualnego oraz tablic multimedialnych! Cenimy sobie możliwość bezpośredniego kontaktu na linii Słuchacz-Nauczyciel. Nasze klasy są kilkunasto osobowe, dzięki czemu każdy słuchacz może uczyć się zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami, a nauczyciel może indywidualizować metody przekazywania wiedzy.

Naszym Słuchaczom proponujemy także udział w zajęciach dodatkowych przygotowujących do matury. Szkoła zlokalizowana jest w centrum miasta, przy ul. Słowackiego.
W pobliżu znajduje się przystanek PKS i stacja PKP. Zmotoryzowanym zapewniamy parking.


A po szkole... czeka na Was m. in. przystań wodna na Wiśle, Ośrodek Sportu i Rekreacji z parkiem wodnym i halą sportowo- rekreacyjną oraz park dinozaurów.

Jeśli chcesz piąć się w górę, Albert jest właśnie dla Ciebie!
 


Strona główna | Bydgoszcz | Dabrowa Chełmińska | Janikowo | Solec Kujawski | Występ | Żnin
Albert - licea dla dorosłych. Dla ludzi którzy chcą piąc się w góre.
Realizacja: Dpl Agency & Softnet
Linker SitemapTitle SiteMap Linker