O firmie
Promocje
Rekrutacja
Aktualności
Dla maturzysty
Dla nauczyciela
Projekt unijny
Partnerzy
Galeria
FAQ
Kontakt


Zmiana nazwy ulicy06.03.2018
Informujemy, że na skutek wejścia w życie ustawy dekomunizacyjnej nazwa ulicy Bolesława Rumińskiego uległa zmianie i obecnie brzmi: Krzysztofa Gotowskiego.   Więcej..
Musisz uaktualnić Flash Playera


Serdecznie witamy...29.05.2008
Pragniemy serdecznie powitać na naszej nowej stronie! Mamy nadzieję, że odświeżona, bardziej przejrzysta i przyjazna formuła umożliwi Państwu sprawniejsze poruszanie się i szybkie odnajdywanie informacji oraz ułatwi z nami kontakt.

Wszystkim naszym Gościom, Słuchaczom i Pracownikom życzymy satysfakcji w korzystaniu ze strony www.albert.edu.pl oraz zachęcamy do współpracy nad dalszym jej ulepszaniem.

Zespół Edukacji Dorosłych Albert

Wszelkie uwagi i sugestie w stosunku do treści i ewentualnych zmian na stronie prosimy kierować na adres administratora strony podany w zakładce kontakt obszaru bydgoskiego.

Krótki przewodnik po stronie:
Strona główna zawiera wszelkie informacje o firmie, sposobach rekrutacji (gdzie możecie pobrać podanie do szkoły, w której chcecie się uczyć), ofercie promocyjnej kierowanej zarówno do kandydatów jak i słuchaczy, podstawowe wiadomości dla maturzystów, najczęściej zadawane przez Was pytania oraz bydgoskie dane teleadresowe.
Na podstronach naszych szkół znajdziecie Państwo informacje wyróżniające każde liceum oraz bezpośrednie dane kontaktowe.
Aby skontaktować się z nami wystarczy wpisać treść pytania do formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Kontakt w obszarze danej szkoły.
Chcąc powrócić do strony głównej wystarczy kliknąć na nasze logo.

Wróć

Warning: require_once(./oldseo.asp) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in D:\wwwroot\w3xml.com\T\pageTeam\head1.asp on line 7

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './oldseo.asp' (include_path='.;C:\php5\pear') in D:\wwwroot\w3xml.com\T\pageTeam\head1.asp on line 7
Strona główna | Bydgoszcz | Dabrowa Chełmińska | Janikowo | Solec Kujawski | Występ | Żnin
Albert - licea dla dorosłych. Dla ludzi którzy chcą piąc się w góre.
Realizacja: Dpl Agency & Softnet